KONTAKT:

Chovatelská stanice OASIS OF PEACE
Alžběta Vrublová

Bruzovská 1824
Frýdek - Místek 738 01
Czech Republic

T-Mobile: +420 731 505 878
Skype: a.vrtule

alzbeta.vrublova@centrum.cz
Pokud neodpovím na e-mail, je možné, že skončil ve spam koši. Proto prosím, pošlete zprávu znova, nebo se se mnou spojte přes telefon, skype nebo facebook.  Děkuji.

Kniha návštěv / Guestbook
Prosím, zanechejte nám vzkaz v knize návštěv.2013 - 2015 (pro zobrazení klikněte)

Novinky 2016

17.12. Rádi se zúčastňujeme výstav v Nitře. Letos jsme opět vyrazili, posuzovala paní Linda Voláriková (CHS Layton) ze Slovenska. Na této výstavě se sešlo několik dětí a vnoučat naší milované švédské princezny Ritunky. Neodolali jsme a udělali společnou fotku. Děkuji všem za milé setkání, musíme to brzy zopakovat.

3.12.2016, Mezinárodní Winner Show, Nitra (SK), rozhodčí: Linda Voláriková (SK)
Multi CH JCH CZ JCH SK NV Gargamel Oasis of Peace - King (psi, třída šampionů) - Výborný 1., CAC, CACIB, BOB
JCH CZ NV I was born on Easter Oasis of Peace - Mařenka (feny, třída otevřená) - Výborná 1., CAC, CACIB, BOS

King tímto vítězstvím splnil podmínky pro udělení titulu Šampion SK a byl mu přidělen i titul Šampion CZ, nyní ho můžeme nazývat Multišampionem, stejně jako Luckyho, kterému jsme nechali v Nitře vystavit již dlouho splněný šampionát SK.

Flat Coated Retriever
Zprava: Ritušky syn King, vnučka Mařenka, vnučka Freya, dcera Fly, vnučka Bella, vnuk Aťas, vnuk Jack


21.11. Dnes byl Luckymu přiznán titul Šampion Polska!

Flat Coated Retriever Caci´s Dark Chocolate of Love

Flat Coated Retriever Caci´s Dark Chocolate of Love


18.11. Včera jsme se úspěšně zúčastnili dobře zorganizovaných klubových podzimních zkoušek ve Štěpánově u Olomouce. Byl to krásný den hlavně díky Kinga (Gargamel Oasis of Peace), ale i skvělých flatích (a že jich opět bylo) i neflatích přátel. King pracoval hezky a uspěl v první ceně s 223 body z 232. Na vlečce pernaté byl ohodnocen slovy rozhodčích, že to byla nejlepší práce dne, kterou viděli, velmi si toho vážím. King také získal loveckou upotřebitelnost a splnil podmínky pro udělení titulů Český šampion a Mezinárodní šampion, což považuji jako pořádnou třešničku na dortu!

Gargamel Oasis of Peace


15.11. Mám velkou radost, že můžu napsat, King opět prošel oficiálním vyšetřením očních dědičných vad bez nálezu, stejně tak Mařenka, která byla vyšetřena poprvé.


9.11. Dvoudenní mezinárodní výstava psů lákala vynikajícími zahraničními rozhodčími. Po tom, co jsem viděla, kolik skvělých psů se na tuto akci sjede, věděla jsem, že se bude jednat o přehlídku roku a přála si, abychom neudělali s našimi pejsky ostudu a dobře je předvedli, to se nám opravdu povedlo. Tento víkend byl pro nás ohromně úspěšný a já si našich umístění nesmírně vážím.

Všichni tři, Mařenka, Lucky a King po oba dva dny dostali v plemeni nejvyšší ocenění a dokonce se umístili i v závěrečných soutěžích.

29.10.2016, Mezinárodní výstava psů, Praha, rozhodčí: De Cuyper Jos (Belgie)

Caci´s Dark Chocolate of Love "Lucky" (psi, třída šampiónů) - Výborný 1., CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB, Vítěz Prahy, BIG II. - závěrečné soutěže posuzoval pan Baker Richard z Austrálie
I was born on Easter Oasis of Peace "Mařenka" (feny, třída otevřená) - Výborná 1., CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS
Gargamel Oasis of Peace "King" (psi, třída otevřená) - Výborná 1., CAC, r. CACIB

30.10.2016, Mezinárodní výstava psů, Praha, rozhodčí: Slettedal Sven (Norsko)

I was born on Easter Oasis of Peace "Mařenka" (feny, třída otevřená) - Výborná 1., CAC, CACIB,  CAC ČMKU, BOB, Vítěz Prahy, BIG IV. - závěrečné soutěže posuzovala paní Zdenka Jílková
Gargamel Oasis of Peace "King" (psi, třída otevřená) - Výborná 1., CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS
Caci´s Dark Chocolate of Love "Lucky" (psi, třída šampiónů) - Výborný 1., CAC, r.CACIB

Za pomoc s předvedením děkuji Petře Kotíkové a Katce Švarcové. Za pohostinnost a péči nejen o Bibinku, ale i o nás, manželům Vytejčkovým, za hlídání našich pejsků rodičům Uherkovým.

Uběhlo pár dní a já tomu pořád nemůžu uvěřit!

Oasis of Peace

31.10.
Dnes přidávám další krásný výstavní úspěch, je jich mnoho a další úžasné rychle přibývají. Třeba právě poslední víkend zůstane pro mě nezapomenutelný. Ale o tom příště.

1.10.2016, Národní výstava mysliveckých plemen, Rybnik (PL), rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

JCH I was born on Easter Oasis of Peace (feny, třída otevřená) - Výborná 1., CWC, Best Bitch, BOB, BIG III.
Flat Coated Retriever I was born on Easter Oasis of Peace

Flat Coated Retriever I was born on Easter Oasis of Peace

MultiJCH CH KVM VSV Caci´s Dark Chocolate of Love (psi, třída pracovní) - Výborný 1., CWC

Flat Coated Retriever Caci´s Dark Chocolate of Love

Lucky splnil podmínky pro udělení titulu Polský šampión krásy a Mařenka je mu zase o kousek blíže.

V chovatelské stanici Cedletes se minulé pondělí narodila Rumpuskova štěňátka velmi úspěšné a povahově milé mamince - 5 pejsků a 3 fenečky, všichni černé barvy. Bylo mi velkým potěšením být u jejich zrodu a příchodu na svět. V případě zájmu o štěňátko neváhejte kontaktovat chovatelku.


26.10. Dnes slaví desáté narozeniny vrh B Oasis of Peace, rodiči tohoto vrhu jsou moje první fenečka Asta, která mi změnila život a tatínkem Dogí, můj nejbližší přítel, všechna jejich miminka jsou pro mě velmi důležitá a blízká a já věřím, že i pro jejich majitele. Všem Béčkům přeji pevné zdraví a spustu krásných chvil a děkuji jejim majitelům za péči o ně.


13.10. Další krásný úspěch jsme měli pár dní po příjezdu z dovolené. Vyrazili jsme na národní výstavu do Brna.

24.9.2016, 25.Moravskoslezská národní výstava psů všech plemen, Brno, rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay (SK)

JCH CH NV Gargamel Oasis of Peace "King" (psi, třída vítězů) - Výborný 1., CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB a v závěrečných soutěžích BIG III. (závěrečné soutěže posuzoval A. Stepinsky z Polska)
JCH I was born on Easter Oasis of Peace "Mařenka" (feny, třída otevřená) - Výborná 1., CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOS
JCH O'Flanagan Hur Mås Det "Rita" (feny, třída veteránů) - Výborná 1., BOV
Rumpuskova dcera Arwen Tia Vrbovecké stráně (feny, třída pracovní) - Výborná 1. CAC

Byla to příjemná výstava za skvělého počasí a s milými lidmi. Rituška byla opět po delší době na výstavě a moc si ji užívala. Pan rozhodčí začal její posudek slovy Fena ve výborné fyzické a psychické kondici... Co potěší více?

Gargamel Oasis of Peace

Gargamel Oasis of Peace

9.10. V září jsme odjeli na námi dlouho očekávanou dovolenou do Anglie, konkrétně do národního parku Lake District. Fotografie z naší cesty si můžete prohlédnout v galerii.

Po cestě jsme se stavili na Richmond Championship Dog Show, kde se náš Lucky umístil ve velmi silné třídě Open jako 2. hned za nejlepším psem v plemeni. Posuzovala chovatelka flatů Jill Smitherman (Seahart).

Na zpáteční cestě jsme měli štěstí vidět 2 Oasis of Peace pejsky žijící v Anglii, kteří nádherně uspěli na Darlington Championship show. I believe in Angels Oasis of Peace "Tara" se umístila na 2. místě v Gradaute bitch třídě a Charming Melvin Oasis of Peace "Gideon" 4. ve třídě Limit dog. Dělají mi i majitelům ohromnou radost.


3.10. Mám spoustu krásných novinek, některé jsou snad už histrické, ale byla by velká škoda se o ně nepodělit. Začnu od nejstarších a postupně budu přidávat ty novější.

23.-24.07.2016, Mezinárodní výstava, Czestochowa-Konopiska (PL), rozhodčí: Zdena Jílková (CZ)

Caci´s Dark Chocolate of Love "Lucky" (psi, třída pracovní) - Výborný 1., CAC, CACIB, BOS
I was born on Easter Oasis of Peace "Mařenka" (feny, třída otevřená) - Výborná 1., CAC, r.CACIB
I need You Oasis of Peace "Goran" (psi, třída otevřená) - Výborný 1., CAC,
Rumpuskova dcera Arwen Tia Vrbovecké stráně (feny, třída pracovní) - Výborná 1., CAC, CACIB, BOB a umístění v závěrenčných soutěžích

Flat Coated Retriever Caci´s Dark Chocolate of Love


14.8. Aktualizace galerií Kinga a vrhu I, kam jsem přidala aktuální fotky Gorana - I need You Oasis of Peace.

9.8. Dvě Tary, obě mi dělají velkou radost.

"Tara" I believe in angels Oasis of Peace at Ronevorg vyhrála v anglickém Paigntonu třídu post graduate z 15-ti fen!

"Tara" Just my style Oasis of Peace má vyšetřené kyčelní a loketní klouby s výledkem negativním na dysplazii - DKK 0/0, DLK 0/0!

30.7.
30.7.2016 Mezinárodní výstava, Bremen (DE), rozhodčí : C Lohmann

Just Great Oasis of Peace "Thorin" (psi, třída mladých) - Výborný 1., JCAC
Just for Sajas Oasis of Peace "Ylvie" (feny, třída mladých) - Výborná 1., JCAC, BOJ, splnila podmínky pro udělení titulu JuniorCH DRC, její druhý výstavní titul!!! Z 6-ti výstav získala 5x 1. místo a 1x 2. místo.

Flat Coated Retriever Just for Sajas Oasis of Peace Ylvie

Caci´s Dark Chocolate of Love opět prošel vyšetřením na dědičné oční vady s výsledkem negativním včetně goniodysplasie. Ten samý den byla vyšetřena i Luckyho dcera "Poppy" Silent Night Black Brianta, také prostá všech dědičných vad. Mám velkou radost z dobrých zdravotních výsledků!

V chovatelské stanici Maminčino štěstí se narodila štěňátka po Babetce, dceři Dogíška a Rumpuskovi. Moc gratuluji ke krásnému vrhu. V tuto chvíli jsou volné holčičky i chlapečci k zadání. Pokud máte zájem o štěňátko flata z dobrého a zodpovědného chovu, kontaktujte Olivii Bischofovou.
19.7. Just for Sajas Oasis of Peace HD A. ED 0/0.

Flamboyant Fleur Oasis of Peace je nově českým šampionem.


17.7. Jia Li Oasis of Peace dnes splnila podmínky pro udělení titulu Junior šampion PL, Just for Sajas Oasis of Peace 2. z 19-ti fen na dnešní Flat-Coated Retriever Trophy Show v Německu.

Flamobyat Flo Oasis of Peace bohužel tragicky přišel o život, srazilo ho auto. :-(

V tuto chvíli nemáme žádné volné štěňátko, nové fotografie štěňátek z vrhu K můžete shlédnout v jejich galerii.


4.7. V tuto chvíli máme volnou holčičku z vrhu K Oasis of Peace. Keep Shining Oasis of Peace je velice mazlivá a kontaktní slečna, ale zároveň akční a veselá, která by se mohla uplatnit v různých psích sportech a aktivitách. Pro svůj velice zajímavý čistě zahraniční původ má potenciál být v budoucnu i zajímavou chovnou fenou, ale jen pro zodpovědného chovatele, kterému bije srdce pro flaty a ne pro peníze. Pro její umístění je podmínkou, aby ji její rodina milovala, aktivně s ní žila a byla se mnou v budoucnu v kontaktu, abych věděla, jak se jí daří.

Flat Coated Retriever k prodeji

Flat Coated Retriever k prodeji

Flat Coated Retriever k prodeji

21.5. Aktualizace stránky vrhu K Oasis of Peace, štěňátka mají své portréty.

Kingovy děti Cipísek Maminčino štěstí a Cesmína Maminčino štěstí mají vyšetřené kyčle a kolena na dysplazii s výsledkem negativní 0/0! Mám za chovatelku i majitele Kingových dětí velikou radost.

Sourozenci Just Great Oasis of Peace, Just for Sajas Oasis of Peace a Jia Li Oasis of Peace sbírali minulý víkend veliké úspěchy. Just Great vítěz třídy mladých a nejlepší pes v plemeni, Just for Sajas vítěz třídy mladých a nejlepší junior v plemeni na výstavě v Německu a Jia Li vítěz třídy mladých a nejlepší junior v plemeni na výstavě v Polsku.


15.5. Dnes Just like Misty Oasis of Peace úspěšně splnila lovecké podzimní zkoušky v 1. ceně a celkově se umístila na 3. místě. Tímto splnila loveckou upotřebitelnost pro drobnou zvěř. Srdečně gratuluji spolumajitelce Kamile Raiskubové a mladé Misty.

14.5.
8.5.2016, Klubová výstava KCHL bez zadávání titulu klubový vítěz, Humpolec, rozhodčí: Alessandro Zeppi (IT)

V neděli jsme se utrhli od štěňátek díky skvělé Ivě Badurové, která nás zaskočila a my jsme mohli vyjet na klubovou výstavu klubu chovatelů loveckých slídičů, kde posuzoval velice milý, pro flaty nadšený a těmi českými okouzlený Alessandro Zeppi z Itálie.
V Humpolci jsme měli možnost se opět setkat s úžasnou a pro mě velice důležitou Lenou Hägglund, chovatelkou Dogího a Ritušky, která flaty pečlivě posuzovala v sobotu a v neděli se věnovala málopočetným retrívrům. Těší mě, že jsem mohla Leně opět ukázat Ritušku, a dokonce jí ji i předvést v závěrečném kruhu o nejlepšího veterána výstavy, protože se stala nejlepším veteránem v plemeni. Ritunka si výlet a pozornost opravdu užila, byla jako štěňátko a možná se neukázala navýstavě naposledy. Do Humpolce byl přihlášen i Rumpus, který bohužel nepřijel pro vytíženost jeho majitelů.

O´Flanagan Hur Mås Det (feny, třída veteránů) - Výborná 1., BOV
JCH CZ I was born on Easter Oasis of Peace (feny, třída otevřená) - Výborná 1., CAC
MultiJCH KVM VSV CH Caci´s Dark Chocolate of Love (psi, třída pracovní) - Výborný 1., CAC, užší výběr o nejlepšího pracovního psa výstavy
KV Gaia Oasis of Peace (feny, třída otevřená) - Výborná 4.

O´Flanagan Hur mas Det Lena Hägglund 5/16

O´Flanagan Hur mas Det Lena Hägglund

5.5. Pravidelné zprávy ze světa štěněcí bedýnky. Miminka již mají otevřená očička, jejich pohyby jsou koordinované a začínají vnímat pohlazení. Už dvakrát  jsem jim stříhala drábky a chystám se je dnes i poprvé odčervit. Vážení je spíše hrubé odhadování, jsou řádně aktivní. Sledujte galerii vrhu K.

29.4. Miminka krásně rostou, přibývají na váze, jsou krásně akční a dělají nám radost. Mamince Geishe se daří také výborně. Přidala jsem nové fotky do galerie vrhu K. Stále je jeden chlapeček ještě volný.

Luckyho stránka je aktualizovaná.

Just like Misty Oasis of Peace úspěšně splnila Zkoušky vloh s vynikajícím výsledkem, 1. cenou a 2. celkovým místem. Jsem na vás moc hrdá a hlavně děkuji za skvělý domov a skvělé vedení Misty.

Flat Coated Retriever Just like Misty Oasis of Peace

Gratuluji ke skvělému výstavnímu úspěchu pro sestřičky a dcery Rumpuse. JCH CZ JCH SK Arwen Tia Vrbovecké stráně CAC, CACIB a BOS z mezitřídy a Artois Stella Vrbovecké stráně 2. v početné třídě mladých a Rumpusovému synu JCH Dobby Alebasi Jílové 2. ve třídě otevřené a r.CACIB na pražské mezinárodní výstavě. Posuzoval velice vážený rozhodčí Per Iversen z Norska.

A zatímco flatíci zářili na zkouškách vloh a výstavě, my jsme měli krásný a pohodový den s naší bandou na procházce a u řeky. A těšíme se z radostí jako jsou otevírající se očička našich štěňátek.

14.4.2016 jsem se účastnila v Praze II. semináře z řady Genetika a šlechtění psů.
 
Seminář Genetika a šlechtění psů


9.4.2015, Národní výstava psů, Ostrava, rozhodčí: MVDr. Jindřiška Bendová

CH Dove Oasis of Peace (feny, třída šampiónů) - Výborná 1., CAC
I need you Oasis of Peace (psi, mezitřída) - Výborný 1., CAC
CH Basilej Brixie Oasis of Peace (feny, třída veteránů) - Výborná 1.
Dogího syn Antonio Maminčino štěstí (psi, třída veteránů) - Výborný 1., BOV
Dogího dcera Babeta Maminčino štěstí (feny, třída pracovní) - Výborná 1., CAC
Rumpuskova dcera Arwen Tia Vrbovecké stráně (feny, mezitřída) - Výborná 1., CAC, Národní vítěz, BOS
Rumpuskova dcera Artois Stella Vrbovecké stráně (feny, třída mladých) - Výborná 2.
Kingova dcera Cesmína Maminčino štěstí (feny, třída mladých) - Výborná 1., CAJC
Kingův syn Cipísek Maminčino štěstí (psi, třída mladých) - Výborný 3.

Srdečně gratuluji všem majitelům!

V době konání ostravské výstavy jsme byli s Mařenkou a Luckym v nádherném rakouském Salzburgu a na mezinárodní výstavě psů, kde rozhodčím byla Phyllis Poduschka (A). Paní rozhodčí zadávala převážné množství známek horší než výborná. Lucky byl 1. ve třídě pracovní se známkou velmi dobrá a Mařenka 2. ve třídě otevřené, také se známkou velmi dobrá, takže se umístili krásně a známky do příště ještě vyladíme. :) Výstavu a výlet do Rakouska jsme si nesmírně užili a těšíme se na příště.

Oasis of Peace v Salzburgu


26.4. Uplynul měsíc od poslední aktualizace a za něj se udála spousta věcí, nejdůležitější a nejaktuálnější je narození Geishinčina 2. vrhu, do 2 let a 1 dne po jejím 1. vrhu. Geishince a Solovi se ve čtvrtek 21.4. od 14:30 do 21:00 narodilo 10 štěňátek, 6 chlapečků a 4 holčičky. Štěňátka mají krásné váhy, jsou všechna velice životaschopná, akční a silná. Byl to krásný porod. U 1. štěňátka dokonce Geishinka, když jsem ji hladila po zádech, vrtěla ocasem. Opět děkuji naší zapisovatelce Ivě Badurové a porodní asistence Pavlíně Mecové za jejich vzornou péči a pohotovost a rodině mého přítele za nekonečnou pomoc. Galerie štěňátek vrhu K.

Máme jednoho volného pejska, pro kterého hledáme milující domov.

CH  Flamboyant Rumpus Oasis of Peace prošel v pátek vyšetřením dědičných očních vad s vynikajícím výsledkem, vše negativní!

26.3. Na internetu jsem narazila na krásné moudro, se kterým absolutně souhlasím! Pokud svého mazlíčka nemůžeš nebo nechceš milovat jako člena rodiny, žádného si nepořizuj.

Oasis of Peace Flat Coated Retriever


23.3. V chovatelské stanici Maminčino štěstí hledají domov synové po Darling Oasis of Peace a Caci´s Dark Chocolate of Love.

Toto období je velice náročné pro četné aktivity. Blíží se výstavy, takže přibývá zájemců o úpravu. Stříhala jsem už miloučká Kingova štěňátka, která pravidelně vídávám na výcviku pod vedením Zuzky Bálkové, navštívila nás vnučka naší Astičky, dcera feny Deborah Oasis of Peace, která mě okouzlila svou povahou, stříhala jsem i nadějného I need You Oasis of Peace "Gorana", nebo šikovné sestřičky z našeho posledního vrhu "Taru" Just my Style a "Misty" Just like Misty Oasis of Peace. A další přibudou. Také jsem se zúčastnila prvního semináře z řady Genetika a šlechtění psů v Praze, kde jsem měla možnost se setkat i s "Miou" Just You and Me Oasis of Peace a jejími skvělými majiteli. Další návštěvy jsou před námi, také brzy cesta do Anglie. Samozřejmě opět za flatíky. Tak moc bych se s Vámi ráda podělila o krásné fotky, které jsem za poslední dobu pořídila, ale to bych nesměla každé odpoledne trávit s pejsky v lese. Geishinka musí být na porod v nejlepší kondici a to je pro mě prioritní. A to mi připomnělo obrovskou novinu, která tady chybí. Geishinka je březí!!!


14.3.
Velký úspěch českého chovu na prestižní výstavě Cruft´s dog show v anglickém Birminghamu!

Na tuto pejskařskou akci roku, na kterou se sjíždějí chovatelé ze všech koutů světa, se z našeho chovu kvalifikovala a předvedla "Tara" I believe in angels Oasis of Peace a "Gideon" Charming Melvin Oasis of Peace. Oba si vedli skvěle a v obrovské konkurenci se nádherně umístili. Jsem na ně moc hrdá a hlavně šťastná za jejich majitele. Velký úspěch měl i Rumpuskův syn JCH Dobby Alebasi Jílové, který získal VHC - 5. místo ve třídě Limit.

I believe in angels Oasis of Peace - 5. z 20-ti feneček ve třídě Yearling!!!
Flat Coated Retriever I believe in angels Oasis of Peace at Ronevorg

Charming Melvin Oasis of Peace JW - 2. ze 13-ti pejsků ve třídě Special Working Gundog!!!
Flat Coated Retriever Charming Melvin Oasis of Peace JW

Dobby Alebasi Jílové se svou majitelkou a chovatelkou. Srdečně vám gratuluji a těším se s vámi.
Flat Coated Retriever Dobby Alebasi Jílové

3.3. Právě jsem uhradila platbu za účast na I. semináři z řady Kynologie a šlechtění psů, který se bude tento měsíc pořádat v Praze. Velmi se na něj těším a doufám, že se mnoho nového naučím.

Ti z Vás, kdo máte přístup k facebooku, doporučuji pěkný článek o krmné dávce psa.

Rumpus má aktualizovanou stránku. Za hezkou fotku jeho nádherného pohybu děkuji Lence Smutné.

28.2. Aktualizace Rumpusovy galerie i Geishy.

23.2.
Máme za sebou úspěšné krytí Geishinky dánským pejskem Starworkers Handsome as Hell. Věřím, že se za dva měsíce dočkáme štěňátek.

Tento měsíc jsme se zúčastnili velké dvoudenní výstavy v Brně, kde jsme prožili krásný čas s přáteli, jejich pejsky a odvezli si úžasné výsledky! Naše nejmladší Mařenka se po oba dva dny stala druhou nejlepší fenkou v plemeni za konkurentkou z Ruska, Geishinka získala titul Grandšampion ČR a Rumpus ohromně zabodoval nejen v plemeni, ale i v závěrečných soutěžích. Děkuji Káji Podešvové, že přivedla úžasnou Basilej Brixie Oasis of Peace, veteránku věkem, ale mozečkem stále miloučké a veselé štěňátko. Velké díky patří i spolumajitelům Rumpuska, že ho na výstavu přihlásili a umožnili nám prožít ohromný zážitek.

7.2., Mezinárodní výstava psů, Brno, rozhodčí: Linda Voláriková (SK)


CH CZ Flamboyant Rumpus Oasis of Peace (psi, třída šampiónů) - Výborný 1., CAC, CACIB, BOB, BIG I., BIS III.  (rozhodčí pro BIS Paula Heikkinen-Lehkonen z Finska)
JCH CZ I was born on Easter Oasis of Peace (feny, mezitřída) - Výborná 1., CAC, r.CACIB
CH CZ CH CMKU JCH CZ NV KV VSV Geisha Oasis of Peace (feny, třída šampiónů) - Výborná 1., CAC
CH CZ CH SK Basilej Brixie Oasis of Peace (feny, třída veteránů) - Výborná 2.

6.2., Mezinárodní výstava psů, Brno, rozhodčí: František Korda

JCH CZ I was born on Easter Oasis of Peace (feny, mezitřída) - Výborná 1., CAC, r.CACIB
CH CZ CH SK Basilej Brixie Oasis of Peace (feny, třída veteránů) - Výborná 2.

Flamboyant Rumpus Oasis of Peace


31.1. Stránka štěňata aktualizovaná. Na jaro plánujeme vrh K Oasis of Peace, protože sny se mají plnit!


18.1. Během let 2013 až 2015 jsme zažili díky našim pejskům mnoho nádherných zážitků, o které jsem se s Vámi dělila na těchto stránkách v novinkách. Vzhledem k pomalé rychlosti načítání stránky z důvodu velkého množství dat a fotografií je potřeba, abych tuto nádhernou kapitolu uzavřela a rok 2016 začala s čistou stránkou. Slibuji, že se budu snažit ji zaplňovat dalšími krásnými informacemi.

Hned můžu začít první letošní výstavou.

9.1.2016, Národní výstava psů, Brno, rozhodčí: Hana Ahrens (A)

I was born on Easter Oasis of Peace (feny, mezitřída) - Výborná 1., CAC
Jolly Joker Oasis of Peace (psi, třída mladých) - Výborný 1., CAJC
JCH CZ JCH SK CH PL NV Gargamel Oasis of Peace (psi, třída šampiónů) - Výborný 2., r.CAC

Mařenka touto výstavou splnila podmínky pro udělení titulu Junior šampion ČR!!!

Nově je přiznán Geishe Oasis of Peace nádherný titul Šampion ČMKU a Luckymu Caci´s Dark Chocolate of Love titul Šampion ČR!!!

Kingův krásný posudek: Harmonická stavba těla, výrazná samčí hlava, suchý krk, rovný pevný hřbet, hluboký hrudník, výborně zaúhlený, korektní osrstění, prostorný pohyb, dobře předvedený.

Oslavujeme šampiony
šampioni Oasis of Peace

 
novinky: 2012 2011 2009-2010 2008 2007 2006 2005